Kategori: Moda Bölümü

ediler, köpekler ve keçiler Vetements’un Tasarımı!

Kediler, köpekler ve keçiler Vetements’un ebedi hayal gücünden meydana gelen vadisinin en yeni azaları. British Vogue’un ‘What Would Demna Do?’ başlıklı soru-cevap bünyesinde, Demna Gvasalia’ya yöneltilen ‘Üzgün bir arkadaşını sebep sevindirirsin?’ sualini dizayncı, ‘Instagram’dan kedi videoları gösteririm’ diye yanıtlamıştı. Dediğini yapmış Gvasalia, Vetements’un bir ileri şovunu Instagram’dan keyifli kedi köpek ve keçi videolarıyla açıkladı. Tasarımcı… Continue reading “ediler, köpekler ve keçiler Vetements’un Tasarımı!”

“Steven Meisel’ın fotoğrafladığı İlkbahar/Yaz 2018!

“Steven Meisel’ın fotoğrafladığı İlkbahar/Yaz 2018 kampanyamızı tanıtmaktan defa mutlu ve gururluyum. Fotoğraflarda yakalanan coşku, ruh ve enerjiye aşığım. Modanın hazzını ve koleksiyonumun ruhunu harika bir şekilde yansıtan bir çalışma oldu.” Yansımalarla dolu, düş gibi kampanyasını yukarıdaki sözlerle tanım eden Marc Jacobs, kreatif vizyonundan hiçbir zaman taviz vermiyor. New York Moda Haftası’nın en fazla ilgi çeken… Continue reading ““Steven Meisel’ın fotoğrafladığı İlkbahar/Yaz 2018!”

Bella Hadid ve It-Girl statüsündeki ünlü arkadaşları!

İşin içersinde Bella Hadid ve It-Girl statüsündeki meşhur arkadaşları varsa keyifli bir gezinin stil şovuna dönüşmesi muazzam değil. Yılbaşı tatillerini Aspen’de kayak yaparak yaşamış Bella Hadid, Jesse Jo Stark ve ikiz DJ’ler Simi ve Haze, stil ve keyif dozu yüksek kaçamaklarını Instagram’da takipçileriyle paylaştılar.

Jennifer Lopez’in Işıldayan elbisesi!

Perşembe günü, sevgilisi Alex Rodriguez eşliğinde Bel-Air’deki malikhanesinde tertip ettiği ananesel Taco partisinin ev sahipliğini yapmış Jennifer Lopez göz kamaştırdı. Taco partisi deyince akla gelen konforlu ve salaş bir etkinliktense debdebeli bir parti örgütlü eden Jennifer Lopez’in diva kimliği bununla da hudutlu kalmadı. Misafirlerinin arasında Kim Kardashian’ın da bulunduğu partide seksi şarkıcı, Gucci yaftalı ışıl… Continue reading “Jennifer Lopez’in Işıldayan elbisesi!”

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin Noel Fotoğrafı!

Noel ve yeni sene mutluluğu İngiliz Krallık Ailesi’ne de yansımış halde. Cambridge’ın ananesel Noel kartı içersinde aile portresi çektiren Prens William, Kate Middleton, Prens George ve Prenses Charlotte, her zamanki gibi yüzümüzde sıcak bir tebessüme meydan veriyor. Fotoğrafta gebe olduğunu herkezin bildiği Kate Middleton’ın ince beli ilgi çekerken, Prenses Charlotte’un yüzündeki eşi benzeri olmayan ifadenin… Continue reading “İngiliz Kraliyet Ailesi’nin Noel Fotoğrafı!”

Jennifer Lopez’in Işıldayan partisi!

Perşembe günü, sevgilisi Alex Rodriguez eşliğinde Bel-Air’deki malikhanesinde tertip ettiği ananesel Taco partisinin ev sahipliğini yapmış Jennifer Lopez göz kamaştırdı. Taco partisi deyince akla gelen konforlu ve salaş bir etkinliktense debdebeli bir parti örgütlü eden Jennifer Lopez’in diva kimliği bununla da hudutlu kalmadı. Misafirlerinin arasında Kim Kardashian’ın da bulunduğu partide seksi şarkıcı, Gucci yaftalı ışıl… Continue reading “Jennifer Lopez’in Işıldayan partisi!”

Erkek Saç ve Sakal Modelleri

Son zamanlarda internette , sokakta ve barlarda gördüğünüz erkeklerin saç ve sakal modelleri aslında tek bir seçim altında toplanmıştır o yüzden bende o konu hakkında bilgi veriyorum burda.Genelde Uzun sakal ve kısa saç modelini tercih eden erkekler bu modanın gözde erkekleridir.

En Çok Aranan Moda Terimleri Neler?

2017 yılını geride bırakmaya çok az bir zaman kala bu yıl içinde en çok aranan moda terimleri nelerdir ilk akla gelen moda terimleri nelerdir. Listenin ilk sırasında ‘power’ kelimesinin olması; bir eksikliği mi belirtti; yoksa Vetements, Saint Laurent ve Balenciaga’da gördüğümüz güçlü takım elbiselere bir atıfta mı bulundu?

Christian Louboutin ve Star Wars’un İş Birliği!

İki ünlü markanın birlikte düzenlemiş olduğu lansman oldukça ilgi çekecek gibi duruyor. Her ne kadar Louboutin ve Star Wars oyuncuları tarafından imzalanmış, sınırlı sayıdaki ayakkabılar yeterince cezbedici görünse de, açık arttırmada sunulan pakette daha fazlası var. Video’dan öğreneceğiniz gibi oldukça güzel tasarımlar çıkaran dev markalar çok güzel ayakkabılar üretmeye başladılar.

ALL SAINTS TÜRKİYE’DE MAĞAZASINI AÇTI!

Ünlü All saints markası Türkiye’de ilk mağazasını açtı. Rihanna, Jessica Biel, Kristen Stewart ve Sandra Bullock gibi dünyaca ünlü starların tercihi Ünlü İngiliz perakende markası All Saints, Türkiye’deki ilk mağazasını BEYMEN işbirliği ile Ankara Panora Alışveriş Merkezi’nde açtı. Ankara Panora AVM Mağazası, dünya genelindeki tüm All Saints mağazalarında olduğu gibi elegan, sade ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor.… Continue reading “ALL SAINTS TÜRKİYE’DE MAĞAZASINI AÇTI!”