Kategori: Haberler

Türkiyede ki Büyük Şirketler

Söz büyük şirketler olunca tabiki de türkiyede de büyük ve nam salmış şirketler vardır.Onlardan bir kaçı şunlardır ;Koç Holding , Sabancı Holding ve Bim .Tabi daha sayamadıklarımız da var.Bu şirketler gerçektende büyük ve ün yapmış şirketlerdir.

Teknoloji Daha Fazla İlerleyecek mi ?

Geçmişten bugüne kadar aslında teknolojinin gelişimi ile birlikte gelebildik.Eğer teknoloji hayatımızı kolaylaştırmasaydı bu günlere zor gelirdik.Amaç ta bu zaten.İnsanların hayatını kolaylaştırıp insanlara iyi bir hayat verip iyi bir yaşam vermelerini sağlamak.Burdan yola çıkacak olursak evet teknoloji daha fazla ilerliyecek.

VEJETARYENLİK ile ilgili herşey!

Vejetaryenlik hepimizin bildiği gibi et yemeyen hayvanların ölmesine karşıt insanlara denir. Peki nedir bu vejetaryenlik? Gelin hep birlikte öğrenelim ne olduğunu. Vejetaryenler kendi arasında üçe ayrılıyor. Hayvansal gıda olarak yalnızca yumurta yiyen “ovo vejetaryenler”, potansiyel bir cana kıyıldığı düşüncesiyle yumurtayı da yemeyip hayvansal gıda olarak yalnızca süt ve süt ürünleri tüketen “lakto vejetaryenler” ve hem yumurta… Continue reading “VEJETARYENLİK ile ilgili herşey!”