Kategori: Film izle

İngiltere Benim 2017 Mark Gill Dram Filmi

1970’lerde Manchester’da kendiliğinden müzik çalışmaları yapmış, fakat sesini duyurma ile ilgili yeteri kadar hırslı davranmayan Steven Patrick Morrissey (Jack Lowden) isimli genç, çevrenindekilerin yönlendirmeleriyle kimi gruplarda sahneye çıkmayı başarır. Ancak defa uzun sürecek bir müzik kariyerinin en başta olduğunun o sıralar farkında değildir. İngiltere Benim filminde dünyaca meşhur İngiliz müzisyen Morrissey’in The Smiths’in kuruluşuna giden… Continue reading “İngiltere Benim 2017 Mark Gill Dram Filmi”

Sevginin Gücü – Leon Dram Filmi İzle

Mathilda, New York’ta yaşam sürdüren ailesi dağılmış 12 yaşında ufak bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda içersinde en kıymetli zenginliği ufak kardeşidir. Babası bağımlılık yapıcı madde işlerine bulaşınca mafya ailenin bütün bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise vakadan kılpayı kurtulur ve Leon’un kaldığı daireye saklanır. Leon ise defa soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda’ya karşı… Continue reading “Sevginin Gücü – Leon Dram Filmi İzle”

Gladyatör – Ridley Scott Macera Filmi İzle

Roma İmparatorluğu’na en parlak devresi yaşatan General Maximus, girdiği bir alan savaşından henüz zaferle çıkar, bundan sonra tek hayali bir lâhza evvel evine dönerek karısı ve ailesine kavuşmaktır. Fakat, dönemin Roma İmparatoru Marcus Aurelius ,Maximus’a ehemmiyetli bir misyon verir ve iktidara sahip çıkmasını ister. Bunun üstüne imparatorun erkek çocuğu olan Commodus, iktidarın elinden alınacağını anlayınca… Continue reading “Gladyatör – Ridley Scott Macera Filmi İzle”

Esaretin Bedeli – Frank Darabont Dram Filmi İzle

Genç ve etkin bir bankacı olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan hayat boyu mapusa mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. Burada başta Red olmak suretiyle yeni dostlar edinir. Hapishane hayatını ahenk sağlamaya çalışırken diğer taraftan da bilgisi ve kültürüyle çevresindeki insanları etkilemeyi başaracaktır.

Papatya 2017

Papatya filmi 15 Aralı 2017 de vizyona girerek iyi bir dram ve komedi filmi olabilir.Filmin konusu ise Umut, üniversite son sınıfta okuyan bir gençtir. Çocukken babasını bir kazada yitirmiş, babaannesi Şükriye hanım ve annesi Zeynep sayesinde hayata tutunmuştur. Çocukluğundan bu yana her zorluğa birlikte girdiği yakın arkadaşı Nuri ise onun can yoldaşıdır. Tekdüze bir yaşantısı olan… Continue reading “Papatya 2017”

Somali Korsanları 2017

Somali Korsanları dram filmi olarak iyi bir film oldu.Somali Korsanları filminin konusu ise gazetecilikte kendini göstermek için bir tercih yapmak zorunda kalan Jay, kendi ailesinin yanında yaşadığı bodrum katını dünyanın en tehlikeli suçluları arasında bir hayat için terk eder. Tüm olanaksızlıklara rağmen, doğal cazibesi ve saflığı sayesinde hayatını tehlikeye sokan tüm durumlardan kaçmayı başarıp dünyaya… Continue reading “Somali Korsanları 2017”

Star Wars: Son Jedi 2017 Rian Johnson Filmi

Rian Johnson ustaca yönetmiş olduğu Star Wars: Son Jedi filmi güzel bir bilim kurgu filmidir.  Luke Skywalker (Mark Hamill), Leia (Carrie Fisher) ve Finn, Poe gibi arkadaşlarıyla Güç’ün ve geçmişin sırlarını öğrenmek üzere büyük bir maceraya atılırlar. Vizyon Tarihi:13 Aralık 2017 Yapımı:2017 – ABD Tür:Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Fantastik ,  Macera Süre:152 Dak. Yönetmen:Rian Johnson Oyuncular:Daisy Ridley,  Domhnall Gleeson,  Adam Driver,  Oscar Isaac,  Billie Lourd Senaryo:George Lucas,  Rian Johnson… Continue reading “Star Wars: Son Jedi 2017 Rian Johnson Filmi”

Suburbicon 2017 George Clooney Filmi

Ünlü yönetmen George Clooney’in ustaca yönetmiş olduu Suburbicon filmi izlenmesi gereken güzel bir komedi suç filmidir. Şehir merkezinin biraz dışında yer alan Suburbicon Mahallesi, huzurlu yaşamı, bakımlı evleriyle ve nezih ortamıyla son derece cazip bir yaşam merkezidir. Vizyon Tarihi:8 Aralık 2017 Yapımı:2017 – ABD Tür:Gizem ,  Komedi ,  Suç Süre:105 Dak. Yönetmen:George Clooney Oyuncular:Matt Damon,  Julianne Moore,  Oscar Isaac,  Ellen Crawford,  Jack Conley Senaryo:George Clooney,  Joel Coen,  Ethan Coen,  Grant Heslov… Continue reading “Suburbicon 2017 George Clooney Filmi”

Yol Ayrımı 2017 Yavuz Turgul Dram Filmi

Şener Şen’in başrol oynamış olduğu yol ayrımı filmi 2017 yılında vizyona girmiş olan en güzel dram filmlerinden bir tanesidir. Şener Şen’e babasından büyük bir şirket kalır ve bu şirketin başına geçerek şirketi yönetmeye başlar. Vizyon Tarihi:10 Kasım 2017 Yapımı:2017 – Türkiye Tür:Dram Süre:150 Dak. Yönetmen:Yavuz Turgul Oyuncular:Şener Şen,  Mert Fırat,  Nihal Yalçın,  Rutkay Aziz,  Tilbe Saran Senaryo:Yavuz Turgul Yapımcı:Erol Avcı